آینه یک بخش مهم در حمام شماست، همانند سینک روشویی و دوش،که حمام شما بدون این ها ناقص است.بطور معمول آینه بالای سینک روشویی قرار می گیرد، اما این هم به سلیقه شما و نحوه چیدمان بستگی دارد.

چرا به آینه حمام نیاز داریم؟

آینه حمام می تواند با بازتاب نور و فضای اطراف، نقش خود را در بزرگتر نشان دادن حمام شما ایفا کند. نور طبیعی بیشتری را فراهم می کند و در نتیجه فضا را بزرگ تر و روشن تر نشان می دهد. همچنین آینه در حمام، هنگام مسواک زدن، شستن، تمیز کردن موها و صورت تان به شما کمک می کند. در نتیجه وجود آینه در حمام حیاتی است.

اندازه آینه حمام باید چقدر باشد؟

هنگام انتخاب آینه حمام، مهم است که عملکرد و نسبت ها را در نظر بگیرید. اگر قرار است آینه در بالای سینک روشویی یا دستگاه تهویه شما قرار گیرد، قاعده کلی این است که نباید از این دستگاه عریض تر باشد. هنگام خرید یک سینک یا دستگاه تهویه، خرید آینه خود را همزمان در نظر بگیرید تا متناسب با دیگر وسایل باشد.

انواع آینه حمام عبارتند از:

Buy Chende Rectangle Wall Bathroom Mirror with 2 Big Beveled Edge, 36X28  Large Living Room Mirror with Stainless Steel Frame, Horizontally or  Vertically Design Online in Turkey. B08GLFCG14
آینه حمام دیواری

Illuminated Bathroom Mirror 70cm x 50cm | Exclusive Mirrors
آینه های حمام ایلومیناتی

Turin 500x700mm Ambient Colour Change LED Bluetooth Mirror Inc. Touch  Sensor + Anti-Fog
آینه های حمامBluetooth LED


آینه های حمام با سوکت اصلاح

Aurora 600mm Bathroom Mirror Cabinet 2 Door Storage Cupboard Wall Hung  Modern White Home & Kitchen Bathroom umoonproductions.com
کابینت حمام آینه ای