اتاق خواب شما مأمن و پناهگاه شماست. در حالیکه شاید افراد زیادی آن را نبینند، اما زیبایی و آرامش بخش بودن اتاق خواب اهمیت بسیاری دارد. انتخاب رنگ ها و تشک هایی که به خواب آرام و دلچسب کمک می کنند، حرکت فوق العاده ای است!

وقتی صحبت از دکوراسیون اتاق خواب شما می شود، یک آینه‌ی شیک گام مهمی است که به ایجاد فضایی زیبا و آرامش بخش کمک می کند، و نیز این امکان را به شما می دهد که قبل از خروج از اتاقتان ظاهر خود را بررسی و مرتب کنید. آینه ها به فضا نور می بخشند و آن را بزرگ تر از آنچه که هست نشان می دهند، این امر به ویژه در مورد آینه های قدی صادق است. شکل آینه شما نیز می تواند بر احساس اتاق خواب شما تأثیر بگذارد. آینه های مربع و مستطیل بیشتر برای دکوراسیون سنتی و کلاسیک مناسب هستند، در حالی که کلاژها تصویری مدرن به ارمغان می آورند. 

وقتی زمان تصمیم گیری برای نصب آینه می رسد، احتمالا دیوار های خالی اولویت ما باشند. قرار دادن آینه در دیوار رو به روی پنجره، به ورود نور به درون یک فضای بسته و تاریک کمک بسزایی می کند. همچنین نصب آینه در بالای تخت خواب می تواند نمای خاص و خیره کننده ای را به اتاق خواب شما اضافه کند.

برای ایده های بیشتر در مورد مناسب ترین آینه ها برای اتاق خواب، پیشنهاد های ما را در زیر بررسی کنید.

آینه دکوراتیو تراش دار طرح آنجلو

این آینه با کیفیتی بی نظیر شامل 10 قطعه آینه مربع و مثلث شکل (2 عدد مربع و 8 عدد مثلث) است، که در چهار رنگ شامپاینی، برنزی، دودی و سفید عرضه می شود. آینه تراش دار طرح آنجلو مناسب برای نصب در بالای تخت خواب می باشد، این آینه با طراحی خاصی که دارد نمایی لوکس و شکیل را به اتاق خواب شما اضافه می کند.

 لینک خرید آینه دکوراتیو تراش دار طرح آنجلو : https://trmr.ir/angelo-tehranchi-decorative-mirror

آینه دکوراتیو تراش دار طرح آنا

آینه دکوراتیو طرح آنا ایده ای خلاقانه و منحصر به فرد است که به شما کمک می کند تا با کمترین هزینه، تغییری بی نظیر به اتاق خوابتان ببخشید. این آینه شامل 7 قطعه آینه مربع شکل به ابعاد 20*20 است که به دلخواه شما بصورت افقی یا عمودی قابل نصب می باشد، و در چهار رنگ شامپاینی، دودی، برنزی و سفید قابل سفارش است. 

لینک خرید آینه دکوراتیو تراش دار طرح آنا: https://trmr.ir/%D8%A2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AF%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%A2%D9%86%D8%A7-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86%DA%86%DB%8C